top of page

ТМ Світейл

Солодощі створені для того, щоб дарувати радість та щастя, всім, хто їх куштує.
Ідея створення торгової марки «Світейл» прийшла мені в голову давно.
Я хочу, щоб наші вироби наповнювали життя людей новими смаками, а їх серця любов'ю.
Збираючи по дрібках традиційні рецепти солодощів звідусіль, я співпрацював з кондитерами з світовим ім'ям, справжніми майстрами своєї справи.
Шукав найякісніші інгредієнти для майбутніх смаколиків.
Кожного дня постійно стежу за відгуками споживачів, адже ми працюємо для Вас.
Тож, запрошуємо Вас у світ солодких ідей кондитерскої фабрики «Світейл».

безкоштовна доставка при оформленні замовлення на суму від 700 грн на сайті

ТМ «Світейл» - одна з провідних кондитерських фабрик  України, яка знаходиться в місті Кременчук.

Історія становлення кондитерського підприємства ТМ «Світейл» починається з 2003 року. Саме тоді вперше продукція «Світейл», що з'явилася на прилавках магазинів, уразила покупців своїм смаком і якістю, адже ці кондитерські вироби виготовляються лише з натуральної сировини.

Асортимент кондитерської продукції, що випускається на підприємстві, регулярно оновлюється з врахуванням побажань покупців. Продукція ТМ «Світейл» володіє особливими смаковими якостями і високою енергетичною цінністю.

Головним завданням кондитерського підприємства є виготовлення продукції на сучасному європейському обладнанні необхідної кількості і високої якості для задоволення попиту. Основною метою підприємства є орієнтація на споживача, його смаки, вимоги, і досягнення максимальної якості продукції.

Фахівці нашого підприємства постійно працюють над удосконаленням рецептур, виробничих технологій і розробкою нового вигляду виробів. Весь процес виробництва ретельно контролюється, тому Ви можете бути упевненими у якості нашого продукту.

Складно собі уявити кондитерське підприємство без виробництва печива. Цех борошняних кондитерських виробів ТМ «Світейл» випускає близько 40 видів всілякого печива: пісочне, з добавками і без, з молоком, що згущує, з фруктовими наповнювачами, декороване, глазуроване, листкове. І це все на будь-який смак!

Практично всі види печива ТМ «Світейл» виготовлені за оригінальними класичними рецептурами.

Цех по виробництву цукерок функціонує з 2005 року. Все починалося з однієї виробничої лінії, тепер же таких ліній вісім, що дозволило збільшити об'єм продукції. Це шоколадні цукерки, цукерки на грильяжній основі, цукерки з взбивним та з желейними корпусами. Цукерки - це унікальний продукт, смачний, солодкий, вишуканий, дарує покупцям радість лише своєю присутністю на столі. Зараз цех випускає 34 види солодощів.

  5_edited.png
  123.jpg
  123.jpg

   

  Перший мармелад почав виготовлятися на Близькому Сході і в Східному Середземномор'ї ще в період хрестових походів. Зі всіх солодощів мармелад – «найправильніший» і корисніший. Зараз він виробляється на основі агар-агару, карагиніну, пектину і інших натуральних інгредієнтів. Агар-агар виготовляється з водоростей, пектин - з харчових волокон, які є в яблуках, абрикосах, цитрусових.

  Доведено, що мармелад знімає стрес і є дивним антидепресантом.

  Все це робить мармелад ТМ «Світейл» не лише смачним, але і корисним.

  Східні солодощі - це кондитерські вироби, що містять поряд із звичайною сировиною (цукор, патока, мука, і так далі), добавки і прянощі (крохмаль, мак, горіх, мигдаль і тому подібне) у поєднаннях, не властивих звичайним кондитерським виробам. Східні солодощі ТМ «Світейл» випускаються у вигляді цукерок – рахат-лукуму і нуги.

  ТМ «Світейл» постійно представляє свою продукцію на престижних конкурсах, оглядах і дегустаціях і має високі винагороди. У 2011 році упроваджена і ефективно функціонує система управління якістю і безпекою харчових продуктів. Система відповідає вимогам стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 і ДСТУ ISO 22000:2007 і охоплює всі процеси, які функціонують на підприємстві. Унікальні рецепти, високоякісна сировина, натхнення і пошана – джерела чудової смакової гамми виробів КондитерськоЇ фабрики «Світейл», які створюються по ретельно вивірених рецептах. Основною метою підприємства є орієнтація на споживача, його смаки, вимоги, і досягнення максимальної якості продукції.

  Компанія «Світейл» випускає пісочне печиво, з добавками і без, зі згущеним молоком, з фруктовими наповнювачами, декороване, глазуроване, листкове. Шоколадні цукерки - це просто казка! Цукерки на грильяжної основі, цукерки зі збивані і з желейними корпусами, мармелад, рахат-лукум - це все на будь-який смак!

  Натуральну високоякісну сировину, сучасне високотехнологічне обладнання і бажання створити смачний і корисний продукт допомагають отримати ласощів, які вигідно відрізняються високою якістю, чудовим смаком і неординарністю виконання.

  092.jpg
  015.jpg

   

  Виробництво оснащене висококласним обладнанням провідних виробників Європейського Союзу. Обладнання такого рівня дає повну автоматизацію технологічного процесу, підвищений контроль якості виробленої продукції. Особливо високі вимоги пред'являються до якості сировини. Адже якість сировини - запорука якості продукції.

  Щоб створити смачний і корисний продукт, фабрика докладає чимало зусиль з пошуку надійних постачальників високоякісної сировини.

  Фахівці фабрики працюють з найкращими, перевіреними постачальниками - світовими лідерами.

  Ви можете бути впевненими в якості нашого продукту.

  «Світ солодких ідей» від ТМ «Світейл» дарує приголомшливу насолоду найвишуканішим ласунам.

  bottom of page